Këpucë për funde të shkurtra: 5 kombinime që duhet t’i provoni
 
Shperndaje
ikub#: 2003210003
Lëreni veten të frymëzoheni nga këto 5 kombinime të lezetshme: pas karantinës mund t’i përdorni si duhet!
FOTO GALERI

Fundet e shkurtra është ndër rrobat që ne i duam më shumë, sidomos gjatë verës. Tani për tani ju qëndroni në shtëpi, kjo është e sigurt, por sa më shpejt që të mund të dalim përsëri dhe ta lëmë të humbasë me pamjen tonë, do të jetë me të vërtetë e dobishme të keni tashmë disa kombinime të lezetshme për t'u provuar, na besoni.

Por një pyetje, duke folur për fundet e shkurtra, lind spontanisht pyetja: cilat janë këpucët që duhet të vishni me funde të shkurtra për të marrë një rezultat kryesor? Ne kemi gjetur një përgjigje, ose më saktë 5: këtu janë mix & ndeshje për të veshur sa më shumë!

 
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDE KEPUCE KOMBINIME TE SHKURTRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved