Make-up artistët më të mirë që duhet t’i ndiqni në Instagram
 
Shperndaje
ikub#: 2003200046
Artistët e make up-it, krijuesit e tendencave të bukurisë, janë aktive në Instagram ku ndajnë prapaskenën e shfaqjeve të modës, tapetin e kuq dhe sekretet e grimit.
FOTO GALERI
Disa kemi pasur fatin t’i shohim në punë, sidomos gjatë shfaqjeve të modës, të tjerët i kemi njohur direkt në rrjetet sociale, akoma të tjerë kanë qenë shoqërues të udhëtimit të bukurisë për dhjetë vjet. Ne po ju zbulojmë disa nga këta make-up artiste që ju ti ndiqni dhe të eksperimentoni gjatë kësaj kohë që po qëndroni të izoluar në shtëpi.
 Shfleto artikuj te tjere per: ARTISTE INSTAGRAMI MAKE UP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved