E Kaltra: ngjyra që do të ndriçojë pamjen tuaj të re
 
Shperndaje
ikub#: 2003200052
Një blu intensive dhe shkëlqyese bëhet protagonistja e sezonit të ri.
FOTO GALERI
Në Bottega Veneta, ata e quajnë pikërisht  ngjyra “blu-pishine” pasi kjo ngjyrë i ngjan asaj të ujit të pishinës. Ky definicion përdoret për të përshkruar ngjyrën ultra-në modë të sandaleve të reja dhe çizmet e domosdoshme të një prej markave më të kërkuara në parasela.
Intensiteti dhe shkëlqimi i ngjyrës së kaltër funksionon në mënyrë perfekte në aksesorët, për t’i dhënë pamjes suaj një prekje të drite me tone neutrale, që kombinohet në mënyrë të përkryer me paletat e ngjyrës kafe dhe pëlhura natyrale si prej liri dhe pambuku.
 Shfleto artikuj te tjere per: E KALTER NGJYRA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved