10 ngjyrat e flokëve, që do të bëhen trendi i pranverës
 
Shperndaje
ikub#: 2003200140
Kopjoni menjëherë ngjyrën e flokëve që ju përshtatet.
FOTO GALERI
Ngjyrat e pranverës po na presin. Tashmë ju jeni gati për të bërë një ndryshim në pamjen tuaj dhe ku ka më bukur se sa ngjyra e flokëve. Përjetoni në këtë sezon të ri trendet më të pazakonta të pranverës, ecni në rrugët e qytetit me ngjyrat tuaja të preferuara, guxoni për tu dukur bukur. Pra shfletoni galerinë për më shumë ide dhe frymëzim. Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE NGJYRA PRANVERE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved