Make-upi më trend për këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2003190099
Njihuni me trendet e bukurisë për grimin.
FOTO GALERI
Trendi i ri i make-up do të bëhet pjesë e juaja e pandashme gjatë gjithë pranverës. Tendencat në grim kanë mbërritur tashmë me ngjyrat më guximtare. Ju do të dukeni femër tërheqëse dhe me shije. prandaj shfletoni galerinë e mësipërme dhe kopjoni këtë make-up të adhurueshëm.Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI GRIM NGJYRA PRANVERE TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved