Ja si mund t’i kombinoni rrobat e bardha
 
Shperndaje
ikub#: 2003190101
Njihuni me disa nga kombinimet më perfekte të ngjyrës së bardhë në veshje.
FOTO GALERI
Ngjyra e bardhë ashtu si e zeza nuk del kurrë nga moda. Bardhësia simbolizon paqen dhe pastërtinë e shpirtit. Shpesh ne nuk i veshim rrobat e bardha sepse mendojmë se ato bëhen shumë shpejt pis, por asnjë veshje tjetër nuk tërheq vëmendjen ashtu si e bardha. Por që ju ta keni më të thjeshtë këtu ne kemi përzgjedhur disa nga kombinimet më të bukura të ngjyrës së bardhë. Shfletoni galerinë për të shikuar se si t’i vishni rrobat e bardha në punë, takim apo raste të tjera. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI KOMBINIM KOSTUM TAKIM VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved