Një pandemi nuk mund të ndalojë artistët e thonjve
 
Shperndaje
ikub#: 2003180039
Thonjtë e artistit Mei Kawajiri janë kanavacat e tij, copa të shquara dhe burime gëzimi.
FOTO GALERI
Tani ata janë gjithashtu burime të mundshme të infeksionit, jo në përputhje me kufizimet ditore të paraqitura nga një pandemi. Por ai gjeti një zgjidhje alternative: doreza me thonj.
 
Kawajiri bashkoi thonjtë e rremë në dorezat kirurgjikale të porositura nga Amazon, duke e lënë të shfaqte thonjtë e saj ndërsa qëndroi i mbrojtur. Ai postoi krijimin e tij në Instagram me hashtagun #staycleanstaycute, i cili tani po kthehet në një pikë takimi për artistët dhe fansat e tjerë të thonjve që të publikojnë edhe dorezat e tyre të thonjve.
 Shfleto artikuj te tjere per: ARTISTE CORONAVIRUSI PANDEMIA THONJ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved