Justin Bieber dhe Hailey Bieber dinë si të kënaqin fansat
 
Shperndaje
ikub#: 2003180102
Justin Bieber dhe Hailey Bieber dinë si të kënaqin fansat Bëni edhe ju si Justin dhe Hailey Bieber...
Njerëzit e famshëm po e kalojnë qëndrimin në karantinë duke u argëtuar në mediat sociale. Por shumica prej tyre kanë përdorur aplikacionin TikTok për të sjellë më shumë humor. Një ndër të famshmit që kanë përdor TikTok është edhe çifti simpatik Hailey dhe Justin Bieber. Ata kërcyen me të njëjtat lëvizje në ambientet e shtëpisë dhe ishin veshur shumë thjeshtë me pizhame. Hailey poston videon me muzikë nga TikTok dhe shkruan: “Më në fund u bashkuam me botën e TikTok! Ne u përpoqëm” Në këtë mënyrë ata motivojnë të gjithë njerëzit që qëndrojnë në shtëpi.Shfleto artikuj te tjere per: INSTAGRAM KERCIM LOJE MUZIKE VIDEO

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved