Celebritetet që kanë shkëlqyer me të kuqe
 
Shperndaje
ikub#: 2003180029
Ndërsa disa kanë zgjedhur veshje të holla të mbuluara me xhevahire, të tjerat kanë zgjedhur pantallona të gjera me shkëlqim dhe prapë kanë shkëlqyer në të kuqe.
FOTO GALERI
Shikoni sa bukur duken VIP-at me të kuqe!
 Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE TE KUQE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved