10 modele fustanesh që vajzat e shkurtra të duken më bukur
 
Shperndaje
ikub#: 2003180101
Jeni e shkurtër dhe nuk dini çfarë të vishni? Shqetësimi juaj mbaron këtu...
FOTO GALERI
Veshjet më të mira të pranverës janë kombinimi perfekt i modës, duke marrë parasysh edhe nëse jeni të shkurtra mjafton të visheni me stil dhe do të dukeni perfekte. Tendencat e pranverës tashmë janë të gjithanshme. Disa nga stilet më të kërkuara janë fustanet me ngjyra, të veshura me xhaketë, të gjata, të ngushta dhe me stilime të ndryshme. Shfletoni galerinë për të zgjedhur fustanin që ju përshtatet sidomos nëse jeni e shkurtër. 
 Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN MODE MODELE PRANVERE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved