Vathet në formë rrethi janë modelet që duhet të keni këtë pranverë
 
Shperndaje
ikub#: 2003170104
Këtu janë variantet më të bukura për t’u dashuruar në shikim të parë!
FOTO GALERI

Le të flasim për një nga tendencat më të forta të pranverës 2020 për sa i përket bizhuterive: vathët. Një nga modelet më të njohura në vitet nëntëdhjetë, i cili kthehet në protagonist absolut, i gatshëm për t'i dhënë personalitet të gjitha pamjeve tona të pranverës. Në cilat versione duhet të përqendroheni për të qenë më në trend.

Alternativa në treg plotëson shijet dhe preferencat tona nga më të larmishme. Oversizë në variantet gold ose argjend. Por edhe ata që nuk ndjehen aq të guximshëm dhe duan të zgjedhin diçka më "të butë" mund të përqendrohen në madhësi më të vogla.

 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE PRANVERE RATHE VATHE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved