Të fiksuar pas artit të thonjve? Ja 10 artistë që duhet t’i ndiqni në Instagram
 
Shperndaje
ikub#: 2003170113
Të çuditshme, krijuese, mahnitëse: këtu janë 10 profilet më të mira të artistëve të thonjve që duhet të ndiqni në Instagram.
FOTO GALERI
Ata parashikojnë tendencat dhe gjithmonë gjejnë një mënyrë të re për të përsëritur domosdoshmërinë e momentit. Të pranishëm në prapaskenat e shfaqjeve të modës ose në kopertinat e revistave më të famshme, ata vendosin ligjin në botën e manikyreve. Ne kemi zgjedhur për ju 10 artistë të artit të thonjve që duhet të ndiqni në Instagram për të qënë gjithmonë në koherence me trendët e manikyrit.
 Shfleto artikuj te tjere per: ARTI ARTISTE INSTAGRAMI THONJTE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved