Si ti kombinoni çizmet e shkurtra me xhinset? Shikoni këto 5 ide
 
Shperndaje
ikub#: 2003170107
Çizmet e shkurtra dhe xhinse kanë qenë gjithmonë një kombinim fitues: lëreni veten të frymëzoheni nga këto 5 veshje perfekte për pranverën.
FOTO GALERI

Ato janë një nga "çiftet më të bukur në botë": e kemi fjalën për çizmet e shkurtra dhe xhinset, partneritetin e përsosur të cilin kur flasim për veshjet praktike dhe me stil e quajmë padyshim, “ të zgjua”! Po, sepse ky kombinim do të mbretërojë pa asnjë dyshim në listën e pamjeve më të shpejta dhe të favorshme, domethënë, ato pamje fituese që thuajse gjithmonë zgjidhin dilemat e modës së sekondës së fundit, të tipit "Unë nuk e di se çfarë duhet të vesh".

Ja 5 ide si ti kombinoni ato sa më bukur.

 
Shfleto artikuj te tjere per: CIZMET KOMBINIMI SHKURTRA XHINSE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved