Pantallona lëkure? Margot Robbie jua tregon si ti kombinoni bukur
 
Shperndaje
ikub#: 2003170112
Pantallonat prej lëkure janë një domosdoshmëri në veshjet e grave. Dhe Margot Robbie na mëson se si t'i kombinojmë ato në një mënyrë elegant.
FOTO GALERI
A jeni edhe ju fanse e pantallonave prej lëkure? Tani ne po ju tregojmë sesi i ka kombinuar Margot Robbie.
Aktorja australiane zgjedh një model pantallonash lëkure me bel të lartë dhe i përzien me dy ngjyra: të bardhën e bluzës me bark përjashta dhe këpucët e rafinuara. Dhe një nuancë e fortë si ndryshku i palltos, i mbështetur mbi supe. Vathët në formë rrethi  ngjyrë gold (një tjetër trend i mrekullueshëm sezonal) ndriçojnë fytyrën dhe shtojnë një prekje klasike për të gjithë. 
 Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIMI LEKURE MARGOT ROBBIE PANTALLONA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved