Ja si duhet ta mbani çantën që mos t’iu dëmtojë shpinën
 
Shperndaje
ikub#: 2003170114
Mësoni disa këshilla për modelin e çantës dhe mënyrës si e mbani.
FOTO GALERI
Çantat nuk janë thjesht të bukura ose të dobishme, ato gjithashtu mund të ndikojnë në sjelljen tonë, forcën e trupit tonë dhe madje edhe në formën e trupit. Prandaj, është vërtet e rëndësishme të dini se si të zgjidhni një çantë që nuk dëmton shpinën tuaj. Ju mund të ndiqni disa këshilla dhe truke të thjeshta që të mos bëni shpenzime të panevojshme dhe të ruani shëndetin e trupit tuaj. Shfletoni galerinë për të mësuar këto ide gjeniale që ja vlejnë. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI CANTE CILESI MODEL SHPINE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved