Ja çfarë duhet të keni parasysh para se të lyeni flokët vetë në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 2003170106
Nuk shkoni dot te parukierja? Ja si ti lyeni vetë flokët në shtëpi
FOTO GALERI
Dëshironi të lyeni flokët në shtëpi, por nuk dini nga filloni? Këtu janë disa këshilla dhe truket të krijuara për të lehtësuar këtë proces dhe për të siguruar një rezultat të mirë që zgjat me kalimin e kohës. Para se të filloni, orientohuni në llojin e efektit që dëshironi: nuancë të përhershme ose gjysmë të përhershme? Konsideroni gjithashtu llojin e flokëve tuaj: nëse ato tashmë janë të lyer, veproni me kujdes dhe mbani në mend se errësimi i flokëve  është i mundshëm, ndërsa çelja e flokëve është shumë i ndërlikuar. Mos u shqetësoni: formulat e reja të ngjyrave për të bërë në shtëpi janë mjaft të thjeshta për tu aplikuar, duke ju ofruar mundësinë për të luajtur me ngjyrën tuaj të flokëve duke minimizuar rrezikun e gabimit. Çfarë të keni në vëmendje?
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET LYERJA SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved