6 modele të make-up për stinën e verës
 
Shperndaje
ikub#: 2003170125
Kopjoni menjëherë këto pamje të bukura verore.
FOTO GALERI
Koha sa vjen e po ngrohet dhe mendja na shkon direkt te vera, pa mbaruar akoma pranvera. Grimi veror është një shans për të eksperimentuar dhe guxuar më shumë me ngjyrat, duke filluar që nga buzët e kuqe apo me shkëlqim deri te sytë. Artistët e famshëm të kozmetikës na kanë sugjeruar disa nga modelet më të bukura të grimit që duhet të kopjojmë me patjetër këtë pranverë. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe merrni frymëzim nga yjet tuaj të preferuar.
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI CELEBRITE GRIM PAMJE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved