10 ide dizajni për thonjtë tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2003170003
Dimri sapo iku dhe thonjtë tuaj kanë nevojë për ngjyra dhe dizajnë të reja.
FOTO GALERI
Instagrami është një ndër vendet kryesore ku ne kërkojmë modele të ndryshme për thonjtë. Nëse dëshironi të ktheni në jetë duart tuaja nga dimri i ftohtë këtu do të gjini disa modele të veçanta për ide dhe frymëzim. Duart tuaja do të duken të bukura dhe tërheqëse me dizajnët më të reja në modë. Shfletoni galerinë për të shikuar idetë më të reja të thonjve.  
 Shfleto artikuj te tjere per: DIZAJN MANIKYR MODEL NGJYRA THONJ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved