Kate Middleton, Emily Blunt dhe yjet e tjerë veshur më bukur gjatë javës
 
Shperndaje
ikub#: 2003160046
Këtu janë pamjet që i kemi dashur në 7 ditët e fundit.
FOTO GALERI

Në këto ditë disi të rënda, që po kalojmë duam ta  heqim disi mendjen nga lajmet e trishta për tu argëtuar sadopak. Atëherë, pse të mos ëndërroni pak mes veshjeve të ëndrrave dhe pamjeve përrallore? Ne kemi mbledhur yjet më të lezetshëm të javës në listën tonë speciale e të veshurve më bukura gjatë javës.

Në top liste ëshët padyshim  Kate Middleton. Dukesha e Kembrixhit mori pjesë në darkën gala për 25 vjetorin e Place2Be, organizata jofitimprurëse që merret me fëmijë me çrregullime mendore. Dhe ajo i ka magjepsur të gjithë e veshur me një fustan blu kobalt me gurë nga Jenny Packham. Shikoni dhe celebritetet e tjera te veshura më bukur gjatë javës.
Shfleto artikuj te tjere per: JAVA VESHJA YJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved