Pantallonat që na bëjnë të dukemi edhe më elegante
 
Shperndaje
ikub#: 2003140028
Moda ka evoluar dhe çdo gjë është e lejueshme, madje edhe duke veshur një palë pizhame për në rrugë. Dhe ja disa ide të bukura për të veshur pantallonat në mënyrë elegante.
FOTO GALERI
.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: ELEGANCA MODA PANTALLONA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved