10 zakonet që mund t’ju ndihmojnë të dukeni bukur pa grim
 
Shperndaje
ikub#: 2003140021
Filloni të besoni te vetja se jeni të bukura edhe pa make-up.
FOTO GALERI
Arti i aplikimit të grimit në fytyrën tuaj mund të jetë argëtuese dhe ju bën të ndiheni mirë, por ndonjëherë mund të bëhet një rutinë e lodhshme dhe ju merr shumë kohë.  Një pamje sa më natyrale mund të jetë mundësia më e mirë që ju të dukeni e adhurueshme. Shfletoni galerinë që të mësoni disa zakone thelbësore që mund t'ju bëjnë të dukeni shkëlqyeshëm pa make-up dhe të filloni të përqafoni tiparet tuaja natyrale. 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FYTYRE GRIM LEKURE SHENDET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved