Të vogla dhe ekstravagante: këto janë aksesorët po “çmendin” fashinonistet
 
Shperndaje
ikub#: 2003130067
Ndonjëherë edhe në miniature, megjithatë ato i kanë bërë të tërë të humbin mendjen pas tyre
FOTO GALERI
Para së gjithash, për influencuesit dhe ndikuesit e modës, të cilët shpejt i zgjodhën ato si objekte dëshire. Dhe sot, për fat të mirë, ose për fat të keq e shikoni që e-commerce është plot me pajisje që janë pak funksionale. Të paktën në shumë raste, jo gjithmonë. Sepse një mbajtës i kuq buzësh bën punën e tij sidoqoftë. Kështu që ju pyesni cfarë janë ato? Ato bëjnë punën e aksesorëve: dekorojnë, dhe të argëtojnë. Ato duken thjesht si teka të modës sepse në fund të fundit moda vetë e lejon këtë. Në fillim ishte Jacquemus, me “Le Chiquito”: nisi disa sezone më parë, çanta të bukura mikro, aq të vogla sa që dukeshin si lodra kukullash. 
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE FASHIONISTAT VOGLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved