Syzet e diellit me lente të verdha po bëhen trend
 
Shperndaje
ikub#: 2003130070
Syzet e diellit me lente të verdha janë aksesori që çdo vajzë do të dukej bukur me ato.
FOTO GALERI
Ndoshta jeni mërzitur me llojet e syzeve që kërkojnë një formë të caktuar fytyre dhe përshtaten sipas modeleve të ndryshme. Të gjithë i keni parë syzet që vendosen për ski apo not të cilat janë të polarizuara me ngjyrë. Por moda ka avancuar aq shumë saqë edhe syzet e diellit janë bërë me një shumëllojshmëri ngjyrash. Por ajo që vihet re është se syzet e diellit me lente të verdha dominojnë si syzet që ju dhurojnë pamjen më të bukur dhe më tërheqëse në stil. Shfletoni galerinë për të shikuar si duken ato. 
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR DIELL LENTE NGJYRA SYZE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved