Çantat me perla, tendenca me e këndshme e pranverës
 
Shperndaje
ikub#: 2003120034
Ato ishin një domosdoshmëri në vitet 90, por tani janë përsëri në vëmendje.
FOTO GALERI
Por tani mjaft me nostalgji! Le të zbulojmë çantat me qëndisje perlash dhe rruazash që duhet të preferoni ne sezonin pranvere/verë 2020.
 Shfleto artikuj te tjere per: CANTA PERLA PRANVERA RRUAZA TENDENCA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved