Veshjet të cilat duken më bukur te celebritetet sesa te modelet
 
Shperndaje
ikub#: 2003100013
Linjat e lakuara dhe të plota janë në gjendje të ndryshojnë pamjen e çdo veshje.
FOTO GALERI
Edhe pse trupat e gjatë dhe të drejtë të modeleve mendohet te jenë të përsosur, ne jetën reale është e vështirë të gjesh shumë gra me këto përmasa. Por këto të famshme vendosën ta merrnin këtë sfidë dhe të vishnin rroba të cilat janë prezantuar më parë nga modelet. Dhe duhet ta pranojmë se ato kanë shkëlqyer me pamjen e tyre, ndoshta më shumë se dhe vetë modelet. 
 Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE MODELET VESHJET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved