Atletet më moderne për sezonin pranverë-verë
 
Shperndaje
ikub#: 2003100068
Harrojini se atletet janë vetëm për sport, shëtitje apo kur dëshironi të qëndroni praktike në fundjavë. Ato janë kthyer në një nga aksesorët më modern dhe kryesorë të veshjes. Kombinimi i tyre me çdo gjë që nga pantallonat klasike e kostumet deri tek fustanet elegante për mbrëmje i bëjnë ato të dashura për çdo femër.
FOTO GALERI
Ja 8 llojet më të bukura dhe moderne që çdo femër duhet të investojë për këtë sezon.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE MODERNE PRANVERE SEZONI VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved