Rastet kur të famshmit veshin bluza me fytyrat e të famshmëve të tjerë printuar në to
 
Shperndaje
ikub#: 2003090031
Mbështetje dhe adhurim mes celebritetesh!
FOTO GALERI
Shikoni fotot e të famshmëve si Rihanna, Olivia Wilde dhe Kate Moss, të veshura me bluza që mbajnë fytyrat e njerëzve të tjerë të famshëm.
 Shfleto artikuj te tjere per: BLUZA CELEBRITETET FAMSHEM FYTYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved