Më thuaj tipin që ke të të them parfumin që të shkon
 
Shperndaje
ikub#: 2003090065
Parfumi nuk zgjidhet asnjëherë kot. Aroma duhet të jetë në përputhje me karakterin dhe personalitetin e individit. Ja si të zgjidhni risitë e fragrancave që ju përshtaten më tepër.
FOTO GALERI
Parfumi nuk zgjidhet asnjëherë kot. Aroma duhet të jetë në përputhje me karakterin dhe personalitetin e individit. Ja si të zgjidhni risitë e fragrancave që ju përshtaten më tepër.
 Shfleto artikuj te tjere per: KARAKTERI PARFUMI PERSONALITETI TIPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved