Pse ne i duam gjithmonë atletet Converse?
 
Shperndaje
ikub#: 2003020094
Atletet Converse nuk harrohen kollaj...
FOTO GALERI
Pothuajse të gjithë mund të kenë një palë atlete Converse në shtëpi. Converse janë atletet që nuk dalin kurrë nga moda. Atletet Converse vishen zakonisht në pranverë dhe verë, tashmë ka ardhur koha e tyre. Por pse i dëshirojmë kaq shumë këto atletet dhe nuk na dalin asnjëherë nga qefi? Shfletoni galerinë për të kuptuar se pse ne i duam kaq shumë këto atlete. 
 Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE MODE SPORT STIL VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved