Ngjyrat që shkojnë shumë me njëra tjetrën
 
Shperndaje
ikub#: 2002270038
Dikur pjesa me e madhe e femrave vishnin këmishë, funde, pantallona, çante, këpucë ne te njëjtën ngjyre si të ndiqnin një stil njëngjyrësh madje shumë të mërzitshëm.
FOTO GALERI
Por tashmë gjerat kanë ndryshuar dhe gardëroba është e mbushur plot me veshje me ngjyra . Ja disa këshilla për te kuptuar se cilat janë ngjyrat që kombinohen në mënyrë perfekte me njëra tjetrën.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIME NGJYRA PERPUTHJA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved