Veshje të domosdoshme për gardërobën mashkullore në dimër
 
Shperndaje
ikub#: 2001130042
Nëse gjatë muajve të ngrohtë të verës çështja është më e thjeshtë dhe mjaftojnë disa bluza t-shirt, apo atlete cool, kur vjen stina e ftohtë, duhet të ulemi dhe të mendojmë pak.
FOTO GALERI
Qëllimi i është që edhe të vishemi ngrohtë, edhe të ruajmë estetikën, por edhe trendin e modën.
Ja çfarë këshillojnë ekspertët në këtë rast:
 Shfleto artikuj te tjere per: DIMER MESHKUJ VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved