15 Meshkuj që dinë të jenë edhe më “hot” pavarësisht moshës
 
Shperndaje
ikub#: 1911140013
Le të imagjinojmë që ne nuk e dimë sa vjeç jemi, dhe kjo varet vetëm nga mënyra se si ndihemi brenda.
FOTO GALERI

Kjo është ajo që shkencëtarët e quajnë epoka subjektive.Dhe duket se është më e rëndësishme se vitet tona aktuale. Mënyra se si ne mendojmë për veten mund të ndikojë shumë në procesin tonë të plakjes. Ne e dimë që vini re se disa njerëz duket sikur lulëzojnë ndërsa plaken, ndërsa për të tjerë mund të ndodhë e kundërta.

Ne po ju prezantojmë 15 modele meshkujsh të cilët ndihen shumë të rinj përkundër mençurisë, rrudhave dhe flokëve të tyre të argjendtë.
Shfleto artikuj te tjere per: HOT MESHKUJ PAMJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved