Modelet e reja të xhupave të dimrit për meshkuj
 
Shperndaje
ikub#: 1911090042
Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.
FOTO GALERI
Nder tendencat e dimrit 2019-'20 përveç kthimit te palltove, xhupi vazhdon te qëndrojë veshja perfekte për te qene ngrohte kur temperaturat ulen. Modelet janë nga me te ndryshme duke filluar nga ato me kapuç deri tek ato me stampa kamuflazh, inserte dhe ngjyra ne kontrast.
 Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ MODELE XHUPA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved