Parfumet më të mirë të meshkujve për dimrin 2019-2020
 
Shperndaje
ikub#: 1911010069
Kur mendojmë për një parfum meshkujsh na vjen menjëherë ne mendja aroma klasike e tyre duke filluar nga aroma e drurit, lëkurës dhe bergamotës etj.
FOTO GALERI

Por mesa duket aromat e reja te meshkujve janë te përbëra edhe nga lule si jasemini, iris etj lule tipike "femërore".

 
Shfleto artikuj te tjere per: MESHKUJ PARFUME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved