Si të zhbllokoni piletën e kullimit të ujit të dushit - Content, Beje Vete - ikub.al
 
 
 
Si të zhbllokoni piletën e kullimit të ujit të dushit
 
Shperndaje
ikub#: 1903150038
Jeni duke u larë dhe krejt papritur e gjeni veten me këmbë të zhytura në ujë (jo dhe aq të pastër), pasi pileta e kullimit është bllokuar? Mos u shqetësoni! Ja çfarë duhet të bëni.
FOTO GALERI
Nuk është nevoja t'i drejtoheni një hidrauliku, por ka ardhur koha të kujdeseni siç duhet për piletën e kullimit të ujit të dushit. Aty kalojnë shumë papastërti si qime, mbetje të vogla dhe pushëra që me kalimin e kohës grumbullohen në një pikë dhe formojnë një masë bllokuese tek tubacionet duke mos e lënë ujin të kalojë. 
 
Ja një mënyrë natyrale, e pakushtueshme që mund ta kryeni vetë në shtëpi për zhbllokimin e piletës.
 
 Shfleto artikuj te tjere per: BLLOKUAR DUSHI MENYRA PILETA ZHBLLOKIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved