10 fotot më komike me mace dhe mos thoni që nuk janë të zgjuara!
 
Shperndaje
ikub#: 2003180099
Njihuni me disa foto që vërtetojnë se macet janë më të zgjuara nga se ne i kemi menduar.
FOTO GALERI
Sipas shkencëtarëve, macet janë kafshë shumë të zgjuara, por kur mbani në shtëpi një mace atëherë keni për ta besuar më shumë. Por për t’iu mbushur mendjen atyre që nuk e besojnë zgjuarsinë e maces këtu janë mbledhur disa prova që tregojnë se macet janë dinake, shumë kureshtare dhe më shumë inteligjente nga sa mendojmë. Shfletoni galerinë e mësipërme për t’i shtuar më shumë buzëqeshje ditës tuaj. 
 Shfleto artikuj te tjere per: DINAKE FOTO KURESHTARE MACE ZGJUARSI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved